Rodina / Životný štýl

Bye bye 2017, welcome 2018

Posledný deň v roku je vždy dňom, kedy sa každý z nás obzrie za odchádzajúcim rokom a zároveň netrpezlivo očakáva čo ho čaká v tom novom.

Milé moje žienky ja sa vám chcem v prvom rade poďakovať za to, že vás tu v tomto roku toľko pribudlo, že moje články a príspevky čítate, sledujete nás, likeujete, komentujete. Iba vďaka vám to má zmysel a môžem robiť to, čo ma baví a pri čom si vždy oddýchnem. Ste zároveň mojim hnacím motorom, aby som sa zlepšovala. A stále je toho mnoho, čo zlepšiť chcem.

Náš rok 2017 bol prelomový, pretože sme sa rozhodli, že sa v ňom staneme právoplatnou rodinou.  A preto sa prevažná väčšina z neho niesla v duchu príprav na deň D. Svadbu sme mali pred 5 mesiacmi a úprimne ja som sa ešte stále úplne nestotožnila so svojím novým priezviskom. Btw. koľko to trvalo vám? Bol aj mojím posledným rokom na materskej dovolenke a musím povedať, že som si ho skutočne užila a na všetky tri roky budem spomínať ako na tie najúžasnejšie v mojom živote. Nech boli akokoľvek náročné, bola som v koncoch so silami, nevyspatá či nervózna, nikdy by som ich nevymenila.

A čo si želám do roku 2018? Verím, že či to bude skôr alebo neskôr splní sa mi môj tajný sen. Čo to bude vám zatiaľ neprezradím, inak by predsa nebol tajný 😉 . Ak sa zo sna čo i len trochu stane realita, určite sa to dozviete medzi prvými. Zároveň pevne verím, že spoločnými silami zvládneme môj návrat do práce a Lukáško strávi konečne v školičke viac ako týždeň a bude mať šancu si na nové prostredie zvyknúť. A úplne najviac si želám zdravie, pretože ako isto viete posledný štvrťrok roku 2017 sa u nás niesol v duchu neustále sa opakujúcich chorôb.

Týmito spomienkovými fotkami sa lúčim s rokom 2017 a teším sa čo nám prinesie Nový rok 2018.

nočník
Január – odplienkovanie
Február – stanovili sme dátum svadby
…a oslávili Lukyho 2 narodeniny
Marec- 1.skúška svadobných šiat
Apríl – veľa sme výletovali
Máj – zápis do škôlky
Jún – užívali sme teplo
Júl – Lukyho prvá Pohoda
…a moja rozlúčka so slobodou
August – tľapli sme si na to, že budeme rodina
September – dovolenka pri mori
Október – Lukyho nástup do škôlky
November – medzi chorobami sme si odbehli na Kid.detský shop up
December – čarovné Vianoce

 

Prajeme vám do Nového roku najmä zdravie, lásku, šťastie, mnoho slnečných dní a tiež veľa energie na prekonávanie tých oblačných…

Krásneho Silvestra!

Lucia a Lukáško

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d blogerom sa páči toto: