Fashion

Candy Boy – spring outfit #1

Aké je to nafotiť detský outfit?

Dvoma slovami – takmer nemožné 😉 . Dieťa nikdy nespolupracuje! Kým si nastavím fotoaparát, a že mne to ako amatérovi nejakú tú chvíľku trvá, tak je už úplne niekde inde v inom svetle, inom uhle a teda zase musím všetko odznova nastavovať…

kids outfit

otec a syn

mom and son

Pri zakladaní môjho blogu som mala (dnes už viem, že naivnú 🙂 ) predstavu ako budem publikovať minimálne jeden outfitový článok každý mesiac. A aká je realita? Za 8 mesiacov fungovania blogu som napísala a nafotila až 2! Avšak nastaviť správnu konšteláciu hviezd tak, aby s nami mohol ísť aj náš večne odcestovaný tatinko (ktorý fotí naše spoločné fotky, asistuje, nosí a stráži všetko čo zo sebou máme a toho nikdy nie je málo, či zabáva samotného Lukáška), bolo dobré počasie a stihli sme sa na miesto fotenia dostaviť ešte za svetla je občas hotové umenie. A ak sa mi aj toto všetko podarí zorganizovať Lukáško sa buď po ceste na miesto celý obleje, zašpiní, nešťastne spadne alebo maminka v tom zhone zabudne samozrejme naplno! nabitú batériu do foťáku doma v nabíjačke 😉 .

dad and son

otec a syn

Ak predsa len prekonáme aj všetky tieto nástrahy musíme mať zo sebou dostatočné množstvo jedla, aby Luky aspoň chvíľku dokázal obsedieť (preto na viacerých foto máme ako „módny“ doplnok našu fialovú misku, banán alebo tyčinky). A nútiť ho do toho samozrejme nechcem a ani nikdy nebudem. Fotenie musí byť spontánne a hlavne zábavné. A zábava nám pri tomto fotení určite nechýbala 🙂 . Najviac nás ten náš drobček pobavil, keď na tatinkovu otázku či vie čo robí táto teta (rozumej modliaca sa socha Panny Márie) Lukáško odpovedal nasledovne:

tlieskajuce dieta
Detská predstavivosť jednoducho nepozná hranice 🙂 🙂 🙂

ootd

mom and son

kids outfit

kids ootd

kids fashion

detska moda

Outfits:

Lukáško – jeans (Zara), longsleeve (Lindex), mikina (H&M), tenisky (Zara), čiapka (JUUJ)

Lucia – jeans (Pull&Bear), t-shirt (Nike), tenisky (Puma x Rihanna Fenty Velvet Creepers), tunel (Roxy), okuliare (Komono), hodinky (Festina)

Lypo – jeans (H&M), t-shirt (Blvck Scvle x HUF), tenisky (Nike Huarache Run Ultra), šiltovka (Carhart), okuliare (H&M), hodinky (G-Shock), ľadvinka (Herschel)

Aké skúsenosti máte Vy s fotením Vašich detičiek? Kedy asi prišiel zlom, že sa drobec dobrovoľne nechal odfotiť, či dokonca dokázal trošku pózovať?

Krásny deň prajeme L&L&L.

2 thoughts on “Candy Boy – spring outfit #1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d blogerom sa páči toto: