Kam s deťmi

Rozhľadňa Soblahov – Dúbravka

O príjemnom slnečnom dni s rodinou.

O dnešnom výlete na rozhľadňu som vôbec nemala v pláne písať článok. Náš tatinko dnes mal pracovné povinnosti a tak sme sa úplne spontánne vybrali na výlet s mojou rodinkou (rodičia, sister a jej havkáč Carmen). Fotoaparát som si zobrala iba tak, že urobím nejaké pekné rodinné fotky v prírode.

Avšak to miesto s nádherným výhľadom, moja úžasná rodinka s vysmiatym Lukáškom na čele a krásny „letný“ slnečný deň vo mne zanechali tak príjemný hrejivý pocit, že som sa rozhodla s Vami oň podeliť. Takéto jedinečné chvíľky si treba naplno vychutnať a vryť navždy do pamäte (ešte že máme tie fotoaparáty 🙂 ).

Veľa sa dnes rozpisovať nebudem. Iba pre informáciu je to Rozhľadňa Soblahov – Dúbravka vysoká 9,5m, nachádza sa blízko Trenčína nad obcou Soblahov a je z nej krásny výhľad na okolité obce, mestá a pohoria. V spodnej časti rozhľadne sa nachádza zastrešené posedenie ideálne na piknik. Alebo si môžete jednoducho rozložiť deku kdekoľvek Vás napadne. Ak nie ste veľmi zďaleka, a ešte ste neboli pozrieť tak určite neváhajte. Pre viac informácií o rozhľadni klik TU.

rozhľadňa Soblahov  SONY DSC  SONY DSC  SONY DSCSONY DSC  SONY DSC  SONY DSC  SONY DSCSONY DSC  SONY DSCSONY DSC  SONY DSC     SONY DSC  SONY DSC  SONY DSC

PS: Ak by ste sa chceli po výlete občerstviť alebo dobre najesť odporúčam Hostinec u Ondreja.

Lucia a Lukáško

mamavie-ikonka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d blogerom sa páči toto: