DIY / Životný štýl

Adventný kalendár 2017 DIY

Náš minuloročný a úplne prvý adventný kalendár mal u Lukáška obrovský úspech. Každé ráno sa veľmi tešil na otváranie ďalšieho balíčka, a to mal iba 1,5 roka. A moja radosť bola ešte o to väčšia, že aj napriek tomu, že sa nepovažujem za príliš manuálne zručnú osobu, som mu ho vyrobila sama. Preto som sa rozhodla vlastnoručne vytvoriť adventný kalendár aj tento rok. Minulý rok som mojou prvotinou niektoré z Vás inšpirovala, a tak sa s Vami podelím aj o ten tohtoročný 😉 .

Na výrobu budete potrebovať:

diy pre deti

  • 24 papierových vreciek (ja som ich kúpila v TEDI)
  • čísla, tie moje som stiahla TU a TU a skombinovala
  • washi pásky (zvolila som trblietavé sviatočné a kúpila som ich v TEDI)
  • špagát (TEDI)
  • lepidlo, nožnice, dierkovačku
  • nástenka, na ktorú ich zavesíte (kúpila som TU), ale môžete ich kľudne zavesiť aj na drevenú vetvu, vešiak, natiahnutý špagát alebo len tak uložiť na poličku či do krabice

A samozrejme rôzne drobnosti dovnútra. Ja som ich zbierala postupne. Vždy keď som našla niečo, čo by Lukyho potešilo, kúpila som to a odložila. Určite v ňom nemôžu chýbať ani zdravé mlsnotky (špaldové kekse z DM, celozrnné tyčinky od ELLA´S Kitchen ) a tento rok keďže už je o niečo väčší aj zopár tých menej zdravých 😉 .

co dat do adventneho kalendara

Výroba tohto kalendáriku je úplne jednoduchá a nie je ani finančne náročná. Na každé vrecko treba nalepiť číslo, naplniť a zalepiť washi páskou. Následne zavesiť na čokoľvek čo Vás napadne alebo iba jednoducho uložiť do drevenej debničky či ozdobnej krabice. Fantázii sa medze nekladú a ja už sa teraz teším na fotky tých Vašich originálnych kalendárikov.

ako si vyrobit adventny kalendar

diy

adventny kalendar

detsky adventny kalendar

Ak si netrúfate vyrobiť vlastný adventný kalendár alebo na to jednoducho nemáte dostatok času našla som pre Vás aj inšpiráciu v podobe tých hotových, ktoré treba iba naplniť (alebo dokonca ani to). Sú síce o niečo drahšie ako tie doma vyrobené, ale výhodou je, že ich môžete použiť opakovane. Ak kliknete priamo na obrázok presmeruje Vás to na web, kde sa dá konkrétny kalendárik kúpiť. (1.Adventný kalendár Tchibo, 2.Kreatívny svietiaci kalendár od FU.FO, 3.Adventný kalendár Tchibo, 4.Tchibo Adventný kalendár Dom, 5. Adventný kalendár/vreckár Kiido, 6.Magnetický drevený adventný kalendár Melissa&Doug, 7.Adventný kalendár puzzle Janod, 8.Adventný kalendár Mixit)

                                     adventny kalendar    fu.fo

                                     tchibo    tchibo

                                     outlet kiido            magnetický kalendár

                                    puzzle janod    

Lucia a Lukáško

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d blogerom sa páči toto: