Recenzie / Top tipy

Wallaboo. Use it. Love it. + Súťaž o mäkkúša podľa vlastného výberu.

WALLABOO. USE IT. LOVE IT.

Poznáte holandskú značku Wallaboo? Ja som si ju interne nazvala ňuňu, pretože ich produkty sú vyrobené zo 100% vlny a teplého plyšu a sú mäkkučké a príjemné. Keď ma oslovili na spoluprácu normálne mi prišlo ľúto, že Luky nie je o niečo mladší a ich ňuňu deky, zavinovačky či spacie vaky už nemôžeme vyskúšať na vlastnej koži. ALE snáď oceníte, že som myslela na Vás moje čitateľky. Určite sa medzi Vami nájdu maminky mladších detičiek alebo aj budúce maminky, ktoré by produkty tejto holandskej značky rady spoznali a aj vyskúšali 😉 . Dnes Vám túto sympatickú značku s radosťou predstavím a viete čo? Dáme si aj jednu ňuňu súťaž! Ak sa dočítate na koniec článku dozviete sa, o akú krásnu vecičku budeme súťažiť.

                     

Wallaboo je na trhu viac ako 10 rokov a ich produkty sa predávajú v 25 krajinách po celom svete. V ponuke nájdete šatky a nosidielka, teplé spacie vaky, mäkučké zavinovačky a deky, ochranné poťahy na autosedačku, prebaľovacie tašky s bohatým príslušenstvom, ale napríklad aj takýchto krásnych mojkáčikov…

wallaboo          wallaboo          

Výrobky Wallaboo majú elegantný, minimalistický a ľahko kombinovateľný dizajn.  Pri výrobe svojich produktoch kladú dôraz na každý detail (napr. klokanie vrecká pre detské ručičky na spacích vakoch/fusakoch do kočíkov)  a milujú praktické riešenia (napr. prebaľovacia taška obsahuje termo obal na fľašu, podložku na prebaľovanie, obal na mokré oblečenie či plienky a odnímateľnú mäkkú podložku na rameno). A to iba z jedného dôvodu, aby zabezpečili Vášmu dieťatku komfort, pohodlie a ochranu ako doma tak i na prechádzkach či cestách.

                   

A viete čo bolo inšpiráciou pre názov značky? Austrálsky klokan Wallaby, ktorého mláďatko sedí v teplúčku, pohodlí a bezpečí v maminom vaku. To je obrázok, ktorý majú dodnes pred očami pri vývoji a výrobe svojich produktov. Milé nie?

Dočítali ste sa až sem? Dáme si teda súťaž!? Pravidlá budú opäť jednoduché. Súťažíme na Facebooku, ale pripravujem aj prvú Instagramovú súťaž, tak ak nás na IG ešte nesledujete môžete to ihneď napraviť (@mamavieblog).

Súťažíme o ZAVINOVAČKU WALLABOO podľa vlastného výberu. Prezrieť si celú ponuku zavinovačiek môžete TU. Súťaž potrvá do 28.2.2018!

Pravidlá súťaže:

 1. Byť našim fanúšikom na Facebooku TU.
 2. Byť fanúšikom Wallaboo na Facebooku TU.
 3. Do komentu pod súťažný príspevok na FB alebo tu na blogu mi napíšte aké je obľubené zvieratko vašich detičiek (kľudne ich môže byť aj viac 😉 )
 4. Ak chcete byť do losovania zaradení 2x zdieľajte súťažný príspevok na FB.
Držíme palce
Lucia a Lukáško

10 thoughts on “Wallaboo. Use it. Love it. + Súťaž o mäkkúša podľa vlastného výberu.

 1. Ahoj, obľúbené zvieratká môjho 21m Danielka sú reálni psíkovia, ktorích stretáva u kamošov či u babky, všetkých pozná po mene a často ich spomína.

 2. Tak ahojte mi ich máme viac A to sú
  Rybyčky
  Havinko
  Mucha
  Pavčič
  Nás malí veľmi rád pozerá rôzne videá keď sú zvieratká
  Dakujeme

 3. Syn má 15 mesiacov a jeho najoblubenejsie zvieratko (aj ked to tak miestami nevyzerá) je náš buldoček – su ako dvojicky ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d blogerom sa páči toto: