Recenzie / Top tipy

Inšpirácia na apríl

Máme tu začiatok nového a konečne aj jarného mesiaca a s ním prichádza aj nová dávka inšpirácie. Nájdete tu dokonca aj skvelé tipy od Vás mojich čitateliek, čomu sa úprimne teším. Verím, že v tomto krátkom článku opäť objavíte niečo zaujímavé. Tak poďme na to:

1. Vedeli ste, že v našom obľúbenom Minilande pribudli prekrásne pastelové doplnky do detských izbičiek? Sú jednoducho neodolateľné! Súhlasíte?

2. Jedinečný koncept internetového obchodu s mladým a sviežim slovenským dizajnom už poznáte? Mne sú Lucky z naševaše.sk (nielen menami 😉 ) veľmi sympatické.

3. Celý mesiac apríl prebieha interaktívna knižná výstava Hop! Pop up v Bibiane. Určite ju nezmeškajte!

4. Dvojnásobná mamička Katka priniesla na náš trh jedinečný produkt. Menovky PutMyName, ktoré sú vodeodolné, vhodné do práčky, sušičky, umývačky, mikrovlnky či mrazničky, takže okrem oblečenia ich môžete použiť aj na označenie fľašiek, misiek, školských pomôcok, či dokonca najstrácanejších vecí na svete – hračiek na pieskovisko 😉 . Vybrať si môžete zo širokej ponuky alebo si jednoducho nadizajnujte svoje vlastné. My s Lukym sme neodolali jemnej zelenej farbe a sympatickému jazvecovi. V ponuke majú dokonca aj menovky do topánočiek a Lukáško si na označenie tenisiek a papučiek do školičky vybral dlhokrkú žirafku. Menovky PutMyName sú skvelé a vydržia asi všetko!

menovky na oblečenie

vodeodolne menovky

menovky putmyname

5. Že nechcú Vaše deti jesť??? Z tohto im určite zachutí…

6. 12 milých príbehov s citátmi. Kniha Nakresli si príbeh je poučná a vďaka ilustráciám, ktoré si do nej Vaše dieťa môže po vypočutí príbehu nakresliť bude originálna, úplne jedinečná a iba Vaša. Autor Matej Zámečník do nej vložil kus seba a vydal ju bez pomoci vydavateľstva. Krásny projekt, ktorý jednoznačne stojí za to podporiť. Úplnou novinkou je audio CD s príbehmi, ktoré nahovorili rečníci a je doplnené o zvuky zvieratiek a prírody, aby boli pre deti ešte zaujímavejšie.

matej zamecnik

martinus

7. Tip od Vás: Fi-Bee’s wraps – obaly s včelím voskom, sú ekologické obaly na potraviny, ktoré predstavujú skvelú alternatívu potravinovej fólie s viacnásobným použitím a následnou možnosťou kompostovania. Kúpite na sashe.

8. Túto minimalistickú a skvele kombinovateľnú značku oblečenia pre detičky poznáte??

9. Hľadáte niečo originálne? Čo tak vlastnú miniatúrku? Nikol zo Svadobné jedinečnosti – Lillya Vám ju podľa fotky vlastnoručne vyrobí. A nie hocijakú, kľudne aj rodinnú! Krásna pamiatka na jedinečný okamih alebo darček pre blízkeho, čo poviete?

svadobne jedinečnosti lillya

10. Originálna, použiteľná na akomkoľvek povrchu, nezničiteľná, dizajnová, proste dokonalá hračka pre všetkých milovníkov motoriek, autíčok, vláčikov alebo iných štvorkolesových tátošov…

Krásny a bláznivý apríl Vám prajeme,

Vaša Lucia a Lukáško

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d blogerom sa páči toto: