Top tipy / Životný štýl

Inšpirácia na máj

Ďalší mesiac za nami a ďalšie inšpiratívne tipy pred nami. Odkedy pracujem dni mi ubiehajú o niečo rýchlejšie, ale nesťažujem sa pretože práca ma naozaj baví. A vo voľnom čase sa snažím naplno venovať Lukáškovi. Aj keď spoločného času je podstatne menej mám pocit, že si ho dokážeme viac vážiť a naplno užiť. Konečne je teplúčko, a tak sme neustále vonku. Čas trávime na ihriskách, na dedine u babky a dedka, športujeme, chodíme na výlety a na články bohužiaľ nie je toľko času. A po celom dni za počítačom je niekedy celkom fajn iba tak byť a nič neriešiť. Preto aj s týmto článkom trošku meškám ale verím, že mi to odpustíte 😉 .

1. Oslávme Deň matiek tým, že urobíme radosť samy sebe 😉 . Napríklad krásnym kúskom za super cenu zo ZOOTU.

2. Horúcu novinku od LEGO Storage už ste videli? Šuflíkový box je úžasná vychytávka, dokonalá skrýša na drobné detské poklady, ľahko sa otvára aj malým ručičkám a zároveň je štýlovým doplnkom do každej detskej izbičky. A určite mi dáte za pravdu, že pri deťoch nie je úložných priestorov nikdy dosť.

lego box

3. Ruku hore ten, kto vie že LEGO má vlastnú sociálnu sieť?! Volá sa LEGO Life a stiahnuť si ju môžete ako appku do mobilu 😉 .

4. Jednoduchosť. Čisté línie. Minimalizmus. Prírodné materiály. Nordic design. William Mishka.

           nordic dekorácie          william mishka

5. 12.mája 2018 sa koná podujatie Míľa pre mamu (prebieha vo väčšine slovenských miest), ktoré je peknou oslavou Dňa matiek. Akciu každoročne organizuje Únia materských centier a je sprevádzaná zábavným programom, súťažami a umeleckými vystúpeniami.

6. BMW + Micro = radosť z jazdy². Odrážadlo a kolobežka v jednom, vhodné pre deti od 1 až do 5 rokov z vynovenej kolekcie BMW Kids Collection.

kolobežka micro                    detská kolobežka                    kolobežka BMW

7. Dokonalosť v každom detaile. Ak máte doma dievčatko MIJU domečky musíte jednoznačne poznať!

8. Tiež nikdy neviete čo darovať starým rodičom? Skúste to s touto nádherne ilustrovanou obojstrannou knihou Môj starý otec/Moja stará mama, ktorá citlivo opisuje láskavý vzťah starých rodičov a ich malej vnučky. Knižka chytí za srdiečko deti aj dospelých (odskúšané-potvrdené).

moja stará mama  darček pre starých rodičov  detská kniha

9. Každý milovník bodiek musí poznať FU.FA!

10. Plánujete letnú dovolenku s deťmi? Moje odporúčanie – fantastický Family Hotel Petra Mare na gréckom ostrove Kréta. Viac TU.

PS: Aj tento rok sme sa zapojili do súťaže Bloger roka. Ak sa Vám náš blog páči, radi čítate moje články a inšpirujete sa budem moc vďačná za každý jeden hlas, ktorý nám pošlete. Hlasuje sa sms-kou s textom BLOGER 178 na číslo 6661. Cena spätnej sms je 0,50€ a celý výťažok bude venovaný Nadácii Križovatka, ktorá ako jediná na Slovensku šíri povedomie o Syndróme náhleho úmrtia dojčiat a o možnostiach ochrany pred týmto syndrómom. Zo srdca ĎAKUJEME.

Lucia a Lukáško

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d blogerom sa páči toto: