Fashion

April day – spring outfit #2

Ako málo stačí deťom ku šťastiu…

Je klasické aprílové ráno mamy na materskej dovolenke. Vonku leje ako z krhle. Dnes mi to však vôbec nevadí, pretože aj tak potrebujem doma poupratovať, navariť, oprať aspoň 2! práčky, napísať článok na blog, zariadiť zopár drobností na našu blížiacu sa svadbu, objednať sa na prehliadky k lekárom a vybaviť niekoľko telefonátov, áno presne takúto dovolenku zažívame my mamičky takmer každý deň. Lukáško by po zistení, že vonku „iší“ najradšej okamžite vybehol von a skákal po všetkých mlákach, ktoré mu skrížia cestu. Po mojom vyčerpávajúcom vysvetľovaní sa nakoniec uspokojuje s prísľubom, že poobede mu tejto slasti bude isto dopriate 😉 .

Áno urobím asi 1/4 z toho, čo som pôvodne mala v pláne, pretože povinne (a s radosťou) 15x kreslím Homera Simpsona, niekoľko krát čítam rozprávku o medvedíkoch Medkovi a Medke, stávam sa usporiadateľom závodov všetkých áut, ktoré doma máme alebo skáčem po posteli a nechávam sa uštekliť takmer k smrti. Je dvanásť hodín, Luky je už našťastie na pokraji so silami, papá polievočku a ide spinkať. Ja pokračujem v mojich naplánovaných úlohách a vonku vychádza slniečko. Samozrejme, že kým sa ten môj uličník vyspí a vychystáme sa konečne von, je tam už úplne sucho a po doobednom daždi nie je ani chýru ani slychu.

ALE ráno som Lukymu sľúbila, že keď sa vybuvká obujeme si gumáky a ideme dupkať do každej kaluže, ktorú cestou nájdeme. A sľuby sa predsa majú plniť. Taaakže beriem auto a vozíme sa hore dole po meste, kým konečne aspoň dve poriadne kaluže nenájdeme. Lukáško doslova vyskakuje z auta, beží ako o preteky s Usainom Boltom a na konci tohto náročného závodu konečne nachádza svoje vysnívané mláky. A už si spokojne dupká a čľupká a rehoce sa tým svojím úžasným nákazlivým detským smiechom…A zo mňa sa v tomto momente stáva tá najšťastnejšia osoba pod dnešným bláznivým aprílovým slniečkom s gumákmi na nohách, ktorá po prejdení (dobre, dobre prevození) polovice ulíc nášho mesta splnila, čo sľúbila a našla pre drobca aspoň dve kaluže, ktoré za to stoja!?

Outfit Lukáško – tepláky (Zara), mikina (Lindex), vesta ( H&M), gumáky (Tchibo) , čiapka (JUUJ)

PS: Deti si pamätajú omnoho viac ako si myslíme a mamin či ockov prísľub je pre nich veľmi dôležitý a niekedy k jeho splneniu stačí skutočne iba máličko…

Krásny deň či už prší alebo svieti slnko Vám a Vašim najmilším prajeme.

Lucia a Lukáško.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d blogerom sa páči toto: