Top tipy

SÚŤAŽ O KNIHU POTULKY NOCOU od Rotraut Susanne Berner

GIVEAWAY !!!

Rotraut Susanne Berner

detska kniha

Áno, viem…súťaž som na mojom Facebooku už dlhšie avizovala a mrzí ma to, ale akosi som sa k jej usporiadaniu nemohla rozhýbať. Ale dôležité je, že som nakoniec sľub splnila a od dnes môžete súťažiť o skutočne nádhernú, jedinečnú a množstvom cien ocenenú detskú knihu Potulky nocou od Rotraut Susanne Berner. Je to najnovšia kniha zo série piatich samostatných kníh na seba nadväzujúcich miestami, postavami či zvieratkami (Potulky jarou, Potulky letom, Potulky jeseňou a Potulky zimou). Pri ich prezeraní sa deťom zlepšuje pamäť, schopnosť koncentrácie, pozorovací talent a je skvelá aj na rozvoj slovnej zásoby. Je to jednoznačne jedna z tých „must have“ kníh v každej jednej detskej knižnici. A onedlho môže skrášliť aj tú Vašu 😉 .

Stačí splniť zopár jednoduchých podmienok:

1. Dajte LIKE (To se mi líbí) našej Facebook stránke TU

2. Napíšte mi do komentu buď tu na blogu alebo na Facebooku pod post s touto súťažou pre koho by ste chceli túto krásnu knihu vyhrať

3. Ak budete post s týmto článkom zdieľať na Facebooku verejne budete v losovaní hneď 2x!

Súťaž potrvá do stredy 26.apríla 2017 do 20.00 hod a víťaza oznámim vo štvrtok!

Veľa šťastia prajeme.

Lucia a Lukáško

PSko: ak už niektorú z tejto série máte tu pridávam malý návod ako s knihou môžete pracovať:

http://www.topkrimi.sk/download/PotulkyHravynavod.PDF

37 thoughts on “SÚŤAŽ O KNIHU POTULKY NOCOU od Rotraut Susanne Berner

 1. Taaak máme tu výherkyňu knihy Potulky nocou. Je ňou VERONIKA MINDEK SOKOLOVÁ (ktorá súťažila na Facebooku). Gratulujem ??? a ďakujem všetkým zúčastneným ??. Video s losovaním si môžete pozrieť na mojej FB stránke.
  PSko: A tí čo nevyhrali nezúfajte už pripravujem ďalšiu skvelú súťaž ?.
  Krásny aj keď upršaný ? štvrtok prajem. Lucia

 2. SÚŤAŽ JE UKONČENÁ ?. Ďakujem všetkým čo sa zapojili a ďakujem za krásne komenty ??. Výhercu oznámim zajtra…bolo Vás skutočne veľa tak mi musíte dať čas to všetko spracovať ??. Krásny večer. Lucia

 3. WAU ?! Účasť v súťaži je zatiaľ vysoko vysoko nad všetky moje očakávania ☺. Každý jeden komentár tu aj na facebooku poctivo čítam a ak by to bolo v mojich silách knihu by som dala každému jednému Vás ?. Chcem Vás len poprosiť, aby ste plnili všetky podmienky súťaže (byť našim fanúšikom na FB, pridať koment buď na FB alebo priamo tu na blogu a ak chcete byť zaradený 2x môžete aj zdieľať) a nepripravili sa tak o možnosť vyhrať ???. Ďakujem moc za pochopenie ?. Lucia

 4. Túto knižku by som si veľmi želala pre moju dcérušku Elušku.asi pred mesiacom som tieto knižky objavila na internete a som nimi unesená aké sú nádherné.bola by to naša prvá takáto krásna knižka ?

 5. Priala by som si ju pre nášho Filipka – je autista a knižky tohto typu nám uľahčujú vysvetľovanie zákonov prírody.

 6. Ahoj, knižku by som rada vyhrala pre mojich synčekov…Oni sú úžasní čitatelia a mamička si ulieta na detských knihách, celkom iste, by sa nám hodila do zbierky ??. Pozdravujeme…

 7. No pre mojho loptosa Maxa, s ktorym ich citame od roka (cize uz tri roky ?) a zazili sme s nimi kopu srandy – napr. u zubara Dr. C.Hrup ???

 8. Ahoj.tak ja by som tuto knihu chcela urcite pre moju dcerku Kristinku ) ktora bude mat tento mesiac 28.aprila krasne 2 rocky.ona je taky maly certik s vrtlkou v zadocku a som si ista ze tato knizka by ju dokonale uputala a urcite by ju mala rada.

 9. Knihu by som vyhrala pre dcérku Ninku mame doma potulky zimou a je to nasa najoblúbenejšia kniha

 10. Knihu by som chcela vyhrat pre mojho syna Riska. Knihy z tejto kolekcie ma velmi rad a tato nam este chyba do zbierky ?

 11. Knihu by som chcela pre dcérku Diankou (2r).Máme potulky zimou a jarou a teda patria k top knihám,ktoré musíme každý deň čítať.

 12. Ahoj Skvelý vyber Tiež kraľuje v našej knižnici spolu s ručnými obdobiami, ak budeme mat šťastie ďakujeme ju chlapčekovi Jurkovi s ktorým sa môj synček rad hráva ?

 13. Knihu by som chcela pre dceru 2 roky. Akurat dnes nam ma kurier priniest prve 4 diely, tak som velmi zvedava a tesim sa. Dakujem ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d blogerom sa páči toto: