Kam s deťmi

Bazén v Hoteli Flóra Trenčianske Teplice

Lukáško je odjakživa vodný živel a ako isto viete v poslednej dobe bol dosť často chorý. Rozhodli sme sa, že s ním v rámci budovania imunity a spoločne stráveného času budeme chodiť pravidelne plávať. Bývame v Trenčíne a aj napriek tomu, že to je krajské mesto, veľa možností na kúpanie tu bohužiaľ nie je 🙁 . A tak som hľadala a pátrala a nakoniec našla vyhovujúci bazén v Hoteli Flóra v Trenčianskych Tepliciach. Tento môj tip je skôr pre tých, čo sú z blízkeho okolia, ale na druhú stranu Trenčianske Teplice sú príjemné kúpeľné mestečko vhodné aj na rodinný výlet či predĺžený víkend. My s Lukáškom Trenčianske Teplice navštevujeme po celý rok. V lete pravidelne okupujeme Kúpalisko Zelená žaba, na jar a jeseň chodíme na detské ihrisko, kŕmiť kačky alebo sa len tak poprechádzať do krásneho a pomerne rozľahlého kúpeľného parku. A teraz v zime (kto nás sleduje na Instagrame ten vie 😉 ) zase pravidelne plávame v bazéne Hotela Flóra.

hotel flora
ZDROJ FOTO: www.hotelflora.sk

Hotel Flóra je síce starší hotel, ale s príjemnou atmoškou a čo považujem za veľké plus personál je veľmi milý. Dokonca aj náš hanblivý Lukáško si s tetou na recepcii wellness centra vždy veľmi rád pokecá. Nerezový plavecký bazén je dostatočne veľký a rozdelený na dve časti. Sú tam trysky, gejzíry, bublinky a čo je pri deťoch hlavné, je tam teplá vodička. V plaveckej časti má voda 30-31 stupňov a v relaxačnej príjemných 32-33stupňov. Lehátok pri bazéne je 20, ale ešte sa nám nestalo, že by nebolo zopár voľných. Jediné čo mne osobne vadí je, že voda je dosť chlórová. Šatne sú spoločné, s kabínkami na prezliekanie a pre najmenších je tam aj prebaľovací pultík. Chýba mi viac lavičiek, kde by si človek mohol odložiť veci a posadiť dieťa. V celom objekte je príjemne teplo a čisto. Vstup je na 2 hodiny a cena pre dospelú osobu 7 €. Dokúpiť sa dá aj vstup do sáun (my sme zatiaľ nevyužili). Dieťa do 3 rokov sa plavočí zdarma a od 3 do 12 rokov je cena 3,50 €. Viac info sa dozviete na ich webovej stránke www.hotelflora.sk. Boli sme tam vždy za tmy, takže sa ospravedlňujem za kvalitu fotiek a ilustračnú som radšej použila z webovej stránky hotela.

hotel flora plavanie s detmi trencianske teplice  kupanie s detmi  mamavie  plavanie s detmi  kupanie s detmi   trencianske teplice   plavanie s detmi   mamavie

PS: ak ste na Instagrame a ešte nás nesledujete, môžete to rýchlo napraviť 😉 . Nájdete nás tu https://www.instagram.com/mamavieblog/.

Lucia a vodník Lukáško

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d blogerom sa páči toto: