Kam s deťmi

Prvý Kid. Detský shop up. Aký bol?

Prvý veľký predajný event dizajnových značiek pre deti.

    Kid shop up

Počas víkendu 24.-26.marca 2017 sa v Bratislave v Starej tržnici uskutočnil prvý slovenský predajný event dizajnových značiek pre našich najmenších. A hneď na úvod chcem povedať, že to bolo absolútne úžasné a cítili sme sa tam skvelo (aj napriek tomu, že sme boli totálne unavení zo sobotného večera stráveného v uliciach Bratislavy 😉 ).  Dámy organizátorky odviedli kus vynikajúcej práce a bolo vidieť, že tento event tvorili s radosťou a dali do toho úplne všetko. Celý priestor bol nádherný a atmosféra veľmi príjemná, povedala by som priam rodinná. Dokonca aj môj Lypko, ktorý so mnou išiel tak povediac „z donútenia“ si to užil a vydržal tam so mnou neuveriteľné 2 hodiny! A nakoniec ešte skonštatoval, že je rád, že išiel a isto pôjdeme aj nabudúce?! No uznajte – to hovorí za všetko 🙂 .

       

ALE veľmi ma mrzelo, že s nami nebol náš Lukáško 🙁 . Na ďalší ročník Kid-u ho bezpochyby berieme zo sebou. Aj keď pravdou je, že bez neho som si v kľude popozerala všetky krásne veci, mohla trošku pokecať s predajcami a v neposlednom rade aj pohodovo nakúpiť. Čo by s ním, s mojím malým neposedkom nebolo také jednoduché 😉 . Hneď v úvode mi do očí padla drevená doska od Melissa & Doug s rôznymi typmi zatvárania, ktorú som objavila u predajcu prijemneveci.sk.  A keďže Lukyho momentálna top zábava je odomykanie a zamykanie všetkých dverí a zámkov bol to môj jasný favorit. A nemýlila som sa úspech má obrovský!

Mala som v pláne kúpiť tepláčiky a nejaké tričká, lebo tie nám v našej jarno/letnej garderóbe chýbajú. Bohužiaľ tým, že sme boli až v nedeľu mnoho predajcov už nemalo v ponuke naše číslo, ale aspoň som si vecičky obzrela a ohmatala. Niektoré eshopy dokonca rozdávali poukazy na zľavu pri následnej objednávke, takže zopár vyhliadnutých kúskov ešte isto dokúpime.

Zaujala ma nová kolekcia značky Lali-vecičky pre detičky (ak by som mala dcérku asi by som musela mať od nich úplne všetko) a kúpila som od nich šedé tepláčiky skvelého strihu. Určite Vám ich ešte ukážem aj na Lukáškovi. A ako obvykle som nemohla odolať ani ponuke nášho obľúbeného Lemura. Leňochod je Lukyho obľúbenec z rozprávky Zootropolis, takže voľba bola jasná (aj keď nová Krevetka je tiež úžasná a na chvíľu som zaváhala). A konečne som sa dostala aj ku kúpe legendárnych pančušiek od Mile.

Bolo dosť náročné vybrať pár kúskov, pretože nádherných vecí tam bolo veľmi veľa. Mnohé som si zapísala do nášho „must have“ zoznamu a budem ich určite postupne dopĺňať.

Na poschodí prebiehal program pre detičky, nachádzal sa tam kútik plný hračiek, tvorivé dielničky a deti sa mohli zabaviť aj takmer pri každom stánku, kde predajcovia mali pripravené rôzne hry, hračky, omaľovánky a mnoho iného….

     

Chýbalo mi tam zopár našich obľúbených značiek ako napríklad JUUJ, Mini Skinny alebo LoowFAT Kids, ale na druhú stranu som tam zase objavila niekoľko pre mňa nových a zaujímavých značiek a eshopov.

     

Čo dodať na záver? Ak ste na tomto Kid-e chýbali určite si ten ďalší už nenechajte ujsť. A neváhajte so sebou vziať aj svoje ratolesti. O zážitok budete mať isto postarané.

Krásny jarný deň Vám prajem.

Vaša Lucia.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d blogerom sa páči toto: